Вуличні 

високі вуличні ялинки

Показано 1 - 6 із 6 товарів

Особливості

Новорічні вуличні ялинки - прикрасьте екстер'єр на відмінно!

У клопітній справі з підготовки до святкування Нового Року важливо не забувати, що створення святкового настрою включає в себе не тільки оформлення внутрішніх приміщень, але і має на увазі новорічне оформлення екстер'єру - прилеглих територій. Щоб по-новорічному красиво оформити, наприклад, внутрішній двір котеджу або приватного будинку, або прикрасити вхід в торговий центр, магазин, культурно-розважальний заклад або іншу громадську організацію, в першу чергу варто купити велику штучну ялинку - а краще не одну!

У великому асортименті, представленому в інтернет-магазині «Різдво», Ви знайдете безліч різноманітних моделей красивих, якісних і естетичних вуличних штучних ялинок у всіх існуючих цінових категоріях. Всі наші вуличні ялинки відрізняються якістю і мають такі особливості:

  • Надійність. Кожна ялинка на вулицю має потужний металевий каркас, що гарантує цілісність всієї конструкції і високу стійкість до механічних пошкоджень. Наші ялинки дуже міцні!
  • Компактність. З установкою вуличних ялинок впорається абсолютно кожен - вони дуже легко збираються і не менш легко розбираються, а крім того, в зібраному вигляді займають зовсім небагато місця. Економія простору забезпечена!
  • Безпека. Завдяки високоміцному, надійному металевому каркасу кожна наша велика штучна ялинка максимально стійка до сильного вітру, опадів, хуртовин і т.д. Безпека оточуючих людей гарантована на 100%!
ялинка для вулиці

Будучи виробниками, ми пропонуємо штучні ялинки для вулиці купити за найвигіднішою ціною в Україні.

Купити штучні ялинки для вулиці - в «Різдво» найвигідніші умови!

Ми завжди дбаємо не тільки про створення чудового естетичного вигляду штучних ялинок, а й про безпеку товару, який випускаємо.

При виробництві всіх моделей хвоя гілок виготовляється з плівки і жилки ПВХ, завдяки чому всі наші штучні ялинки на вулицю відрізняються високими показниками морозостійкості, а також абсолютної пожежобезпечністю - на відміну від ялинок, виготовлених з інших матеріалів або живих дерев, ялинки від інтернет-магазину « Різдво »не запалюються при контакті з відкритим вогнем. Дізнатися про якість наших ялинок більше можна в відео за посиланням: посилання.

Крім відмінної якості товарів ми забезпечуємо клієнтам і високу якість сервісу:

  • Доставка здійснюється в будь-яке місто України;
  • Ми висилаємо замовлення протягом двох днів після підтвердження заявки;
  • Всі штучні ялини і сосни обладнані підставкою;
  • Ми виготовляємо всі новорічні ялинки і сосни з гіпоалергенних матеріалів;
  • Всі товари ТМ «Різдво» мають санітарно-епідеміологічний висновок щодо безпечності.

Замовте штучні сосни недорого зараз і оціните всі переваги сервісу від інтернет-магазину Rizdvo.com.ua і красу наших новорічних сосен!